Esilinastus : Reede 21. detsember

Põnevus-

Aquaman

Aquaman

Vanusepiirang: -
Kategooria: Põnevus
Kestus: 1 tund 30 minutit

Warner Bros. Picturesi ja lavastaja James Wani märulist kubisev seiklusfilm “Aquaman” toob ekraanidele üüratu ja visuaalselt hingematva seitsme mere veealuse maailma. Peaosa kehastab Jason Momoa. Filmis paljastub poolenisti inimese ja poolenisti atlantislase Artur Curry pärinemislugu, kui teda ootab ees elu suurim seiklus, mis sunnib teda leppima oma olemusega ja avastama, kas ta ära teeninud õiguse olla see, kelleks sündis – kuningas.

Amber Heard (“Õigluse liiga”, „Super Mike XXL”) mängib raevukat sõdalast ja Aquamani liitlast Merat; Oscarile kandideerinud Willem Dafoe („Rühm”, „Ämblikmees 2”) on Atlantise valitsusnõunik Vulko; Patrick Wilson („Kurja kutsumise” filmid, „Valvurid”) on Atlantise praegune kuningas Orm/Ocean Master; Dolph Lundgren („Palgasõdurite” filmid) on Atlantise hõimu Xebeli kuningas; Yahya Abdul-Mateen II (Netflixi „The Get Down”) on kättemaksuhimuline Black Manta. Oscari-võitja Nicole Kidman („Tunnid”, „Lõvi”) astub üles Arthuri ema Atlanna rollis, Ludi Lin („Power Rangerid”) mängib Atlantise eriüksuse kaptenit Murki ning Temuera Morrison („Star Wars: osa II – Kloonide rünnak”, „Roheline Latern”) kehastab Arthuri isa Tom Curryt.

Wani lavastatud stsenaariumi autorid on David Leslie Johnson-McGoldrick (“Kurja kutsumine 2”) ja Will Beall (“Gangsterite jahtijad”, telesari “Treeningpäev). Paul Norrise ja Mort Weisingeri loodud Aquamani universumi tegelaskujudel põhineva loo kirjutasid Geoff Johns, James Wan ja Will Beall. Filmi produtsendid on Peter Safran ja Rob Cowan, tegevprodutsendid on Deborah Snyder, Zack Snyder, Jon Berg, Geoff Johns ja Walter Hamada.

Wani meeskonda kuuluvad juba tema varasemad koostööpartnerid, nagu Oscarile kandideerinud operaator Don Burgess („Kurja kuulutamine 2”. „Forrest Gump”), monteerija Kirk Morri („Kurja kuulutamise” filmid, „Kiired ja vihased 7”, „Astraal” filmid”), kellega on viis ühist filmi selja taga, ja kunstnik Bill Brzeski („Kiired ja vihased 7”). Kostüümikunstnik on Kym Barrett („Matrixi” trologia”, „Imeline Ämblikmees”) ja helilooja on Rupert Gregson-Williams („Wonder Woman”).

Safran Company toodetud James Wani filmi „Aquaman” toob kinolinadele Warner Bros. Pictures. Film peaks jõudma kinodesse 2018. a 21. detsembrist 3D-s, 2D-s ja IMAXis, ning seda levitab üleilmselt Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Entertainment Company.