Esilinastus : Reede 29. juuni

KomöödiaK-14

Kull

Tag

Vanusepiirang: K-14
Kategooria: Komöödia
Kestus: 1 tund 40 minutit

Viis võistlushimulist sõpra mängivad igal aastal kuu aega reegliteta kullimängu, mis sai alguse juba 1. klassis. Nad seavad ohtu oma elu, töökohad ja suhted, et alistada üksteist lahinguhüüdega “Kull!”

Sel aastal langeb mänguaeg kokku ainsa võitmatu mängija pulmadega, mistõttu peaks ta viimaks lihtne sihtmärk olema. Aga ta teab, et nad on tulemas… ja ta on valmis.

Tõestisündinud lool põhinev New Line Cinema komöödia “Kull” näitab, milleks kõigeks on mõni tüüp võidu nimel valmis.

Kulli“ režissöör on Jeff Tomsic (Comedy Centrali „Eided”), osatäitjad on Ed Helms („Pohmaka” filmid, “Me oleme Millerid”), Jake Johnson (telesarjast “Uus tüdruk”), Annabelle Wallis (“Muumia”), Rashida Jones (telesarjast “Parks and Recreation”), Isla Fisher (“Nüüd sa näed mind”), Leslie Bibb (“Raudmees 2”), Hannibal Buress (“Neetud naabrid”), Jon Hamm (“Põgenemise rütm”, telesari “Pöörased”) ja Oscarile kandideerinud Jeremy Renner (“Piinakamber”, „Külm linn”).

Kulli” stsenaristid on Rob McKittrick („Oodates”) ja Mark Steilen (telesari „Mozart in the Jungle”) ning lugu põhineb Russell Adamsi Wall Street Journalis avaldatud artiklil „Et vältida kulliks saamist, on vaja planeerida ja ettevaatlik olla.” Filmi produtsendid on Todd Garner ja Mark Steilen, tegevprodutsendid on Hans Ritter, Richard Brener, Walter Hamada ja Dave Neustadter.

Filmi loomingulisse meeskonda kuuluvad operaator Larry Blanford, monteerija Josh Crockett, kunstnik David Sandefur ja kostüümikunstnik Denise Wingate.

New Line Cinema ja Broken Road Productioni filmi “Kull” levitab Warner Bros. Pictures, a Warner Bros. Entertainment Company.