Esilinastus : Reede 30. detsember

AnimatsioonPERE

Lumekuninganna 3: Tuli ja jää 3D

Снежная королева 3: Огонь и Лёд 3D

Vanusepiirang: PERE
Kategooria: Animatsioon
Kestus: 1 tund 29 minutit

  • Film linastub EESTI KEELES!

Kangelanna Gerda sai võitu nii Lumekuningannast kui ka Lumekuningast, kuid ei suuda ikka rahu leida. Ta unistus on leida vanemad, kelle kord Põhjatuul kaasa viis, ja taas perekond olla. Nii asubki Gerda ühes sõpradega põnevale rännakule, et leida vanemad ja teel uusi raskusi seljatada. Nad avastavad trollide iidse võlueseme – Tule ja Jää kivi. Sellest peale ei lähe miski enam algse plaani järgi. Kas Gerda suudab võluväe alistada ja pere tagasi saada? Vastus selgub peagi loos, kust ei puudu lahkus, vaprus, sõprus, salapära, perearmastus ja muidugi õnnelik lõpp!

Lumekuninganna seeria kolmanda filmi lavastas Aleksey Tsitsilin. Stsenaarium: Aleksey Tsitsilin, Robert Lence, Vladimir Nikolaev, Aleksey Zamyslov ja Andrey Korenkov, produtsendid: Vladimir Nikolaev, Yuriy Moskvin.

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios Industrial Productions. Dublaažirežissöör on Oleg Davidovich, dublaažiprodutsent Andrus Kasesalu.

Filmis andsid tegelastele hääle Eesti näitlejad: Karin Rask, Tönu Oja, Priit Valkna, Tarvo Krall, Emil Rutiku, Toomas Krall, Meeli Seermaa, Kristiine Truu, Kristi Aule, Andres Liivak ja Andrus Kasesalu.