Esilinastus : Reede 30. juuni

KomöödiaK-16

Maja võidab alati

The House

Vanusepiirang: K-16
Kategooria: Komöödia
Kestus: 1 tund 28 minutit

Scott ja Kate Johansen (Will Ferrell ja Amy Poehler) kaotavad oma tütre Alexi kolledžifondi raha ja püüavad meeleheitlikult summat tagasi teenida, et nende tütar saaks ülikooli mina. Naabrimehe Franki (Jason Mantzoukas) abiga otsustavad nad tema majas põrandaaluse kasiino avada.

Komöödiafilmis “Maja võida alati” teevad veel kaasa Nick Kroll (“Suvepuhkus”, telesari “Kroll Show”), Allison Tolman (telesari “Fargo”, Michaela Watkins (telesari “Transparent”), Ryan Simpkins (“Arcadia”), Jessie Ennis (telesari  “Veep”, “Better Call Saul”), Rob Huebel (“Vastikud ülemused 2”, telesari “Transparent”), Cedric Yarborough (telesari “Reno 911!”) ja Oscarile kandideerinud Jeremy Renner (“Külm linn”, “Piinakamber”, “Saabumine”).

“Maja võidab alati” on Andrew Jay Coheni esimene täispikk mängufilm. Stsenaariumi kirjutasid Brendan O’Brien ja Cohen, kes on varem edukalt koostööd teinud hittkomöödiatega “Neetud naabrid” ja “Neetud naabrid 2”. Filmi produtsendid on Nathan Kahane, Joe Drake, Brendan O’Brien, Andrew Jay Cohen, Jessica Elbaum, Will Ferrell ja Adam McKay. Tegevprodutsendid on  Marc S. Fischer, Chris Henchy, Spencer Wong, Toby Emmerich, Richard Brener, Michael Disco ja Bruce Berman.

Loovmeeskonnas on operaator Jas Shenton (“Keanu”, ”Jeff, kes elab kodus”), kunstnik Clayton Hartley (”Legend Ron Burgundyst jätkub”, ”Meie oleme Millerid”), monteerijad Evan Henke (“Intervjuu”) ja Mike Sale (“Luurespetsid”) ning kostüümikunstnik Christopher Oroza (“Hollywood Adventures”). Muusika lõid filmile Andrew Feltenstein ja John Nau.

New Line Cinema, Village Roadshow Pictures ja Gary Sanchez/Good Universe Production esitlevad filmi “Maja võidab alati”. Kinodes alates 30. juunist 2017. Filmi levitavad Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Entertainment Company ja Village Roadshow Pictures.