Esilinastus : Reede 6. jaanuar

DraamaMS-12

Peidetud ilu

Collateral Beauty

Vanusepiirang: MS-12
Kategooria: Draama
Kestus: 1 tund 37 minutit

Kui edukas New Yorgi reklaamijuht elab üle isikliku tragöödia ja muutub elu suhtes ükskõikseks, mõtlevad ta sõbrad välja drastilise plaani, et ta mustast august välja tuua, enne kui ta kõik kaotab. Viies ta viimse piirini, sunnivad nad teda tõega silmitsi seisma üllataval ja sügavalt inimlikul viisil.

Oscari-võitjast režissööri David Frankeli mõtlemapanev draama uurib, kuis ka raskeimas kaotuses võib leida ilu, ning kuidas armastus, aeg ja surm täiel rinnal elatud elus põimuvad.

Filmis teevad kaasa sellised staarid, nagu Will Smith („Suitsiidisalk“, „Peapõrutus“), Edward Norton („Lindmees ehk (võhiklikkuse ootamatu voorus)“), Keira Knightley („Imiteerimismäng“), Michael Peña („Marslane“), Naomie Harris („Spectre“), Jacob Latimore („Labürindijooksja“) ning Oscari-võitjad Kate Winslet („Ettelugeja“, „Steve Jobs“) ja Helen Mirren („Kuninganna“, „Trumbo“).

Stsenaariumi kirjutas Allan Loeb („Wall Street: Raha ei maga“, „21“). Produtsendid on Bard Dorros („Kood 999“), Michael Sugar (parima filmi Oscari võitnud „Päevavalgele“), Allan Loeb, Anthony Bregman („Foxcatcher“) ja Kevin Frakes („John Wick“). Vastutavad produtsendid on Toby Emmerich, Richard Brener, Michael Disco, Michael Bederman, Ankur Rungta, Peter Cron, Steven Pearl ja Bruce Berman.

Frankeli loomingulisse meeskonda kuuluvad operaator Maryse Alberti („Creed: Rocky pärand“), kunstnik Beth Mickle („Whiskey Tango Foxtrot“), monteerija Andrew Marcus („Ameerika ultra“) ja kostüümikunstnik Leah Katznelson („Kuidas olla vallaline“). Muusika autor on Oscariga pärjatud helilooja Mychael Danna („Pii elu“).