Esilinastus : Neljapäev 31. august

Animatsioon-

Teen Titans Go! To the Movies

Teen Titans Go! To the Movies

Vanusepiirang: -
Kategooria: Animatsioon
Kestus: 1 tund 30 minutit

Kui titaanitiinekad suurele ekraanile jõuavad, siis kohe kindlasti suure pauguga! “Teen Titans GO! to the Movies” on enesekesksete ja pööraselt satiiriliste superkangelaste esimene mängufilm – uudne, rõkkamapanevalt tabav, lastele sobilik, superkangelase teema üle naljatlev lugu ühes muusikaliste numbritega.

Tiinekatele tundub, et igal superkangelasel on omaenda film, kõigil peale titaanitiinekate! Nende juht Robin võtab nõuks olukorda parandada ja olla ise täht, mitte sabarakk. Kui vaid Hollywoodi kuumim filmirežissöör neid märkaks. Totakate ideedega ja lauluga varustatud titaanitiinekad suunduvadki säravasse filmimaailma oma unistust täide viima. Kõik aga laguneb koost, kui nende tähelepanu röövib tõsiselt kuri superkangelane, kel on plaan Maa vallutada. Meeskonna sõprus ja võitlusjanu pannakse proovile ning kaalul on titaanitiinekate tulevik.

DC Entertainmenti ja Cartoon Networki multifilmi esimesele kinofilmile annavad oma hääled Will Arnett (“Lego Batman Film”) ja Kristen Bell (“Lumekuninganna ja igavene talv”). Jätkavad ka varasemalt multifilmis osalenud – Greg Cipes (telesari “Teismelised ninjakilpkonnad”) on Koletispoiss, Scott Menville (telesari “Ämblikmees”) on Robin, Khary Payton (“Elavad surnud”) on Küborg, Tara Strong (“Minu väike poni”) on Ronk ja Hynden Walch (telesari ““Adventure Time with Finn & Jake”) on Tähetuli.

Filmi režissöörid on Aaron Horvath ja Peter Rida Michail, stsenaristid on Michael Jelenic ja Horvath, kes kasutasid aluseks DC tegelaskujusid. Produtsendid on Michail, Will Arnett ja Peggy Regan, tegevprodutsendid on Sam Register, Jelenic ja Horvath. Kõik peale Arnetti on varasemastki “Teen Titans GO!” sarjas kaastegevad.