Esilinastus : Reede 2. juuni

PõnevusMS-12

Wonder Woman

Wonder Woman

Vanusepiirang: MS-12
Kategooria: Põnevus
Kestus: 2 tundi 21 minutit

„Wonder Woman“ jõuab maailma kinolinadele 2017. aasta juunis, kui Gal Gadot naaseb ekraanile filmi nimitegelasena Patty Jenkinsi („Koletis“, telesari „Kuritegu“) lavastatud võimsas seikluspõnevikus. Gadotiga koos on ekraanil Chris Pine („Star Treki“ filmid), Connie Nielsen (telesari „Jüngrid“, „Gladiaator“), Robin Wright („Lohetätoveeringuga tüdruk“, Netflixi sari „Kaardimaja“), David Thewlis („Harry Potteri“ filmid, „Kõiksuse teooria“), Danny Huston („Titaanide heitlus“, „X-Meeste algus: Wolverine“), Elena Anaya („Nahk, milles ma elan“), Ewen Bremner („Exodus: Jumalad ja kuningad“, „Snowpiercer“) ja Saïd Taghmaoui („Ameerika afäär“).

Enne seda, kui temast sai Wonder Woman, oli ta amatsoonide printsess Diana, kes treeniti üksikul paradiisisaarel võitmatuks sõdalaseks. Kui Ameerika piloodi lennuk saarel alla kukub, räägib ta Dianale välismaailmas möllavast suurest konfliktist. Diana lahkub kodust, olles veendunud, et ta suudab ohu ära hoida. Võideldes sõjas, mis paneks lõpu kõigile sõdadele, avastab Diana oma tõelised võimed… ja oma tõelise eesmärgi.

Stsenaariumi kirjutasid Zack Snyderi ja Allan Heinbergi loo põhjal Geoff Johns ja Allan Heinberg. Tegelaskujud põhinevad DC Entertainmenti koomiksitel. Wonder Womani tegelaskuju lõi William Moulton Marston.

Filmi produtsendid on Charles Roven, Zack Snyder, Deborah Snyder ja Richard Suckle ning vastutavad produtsendid on Rebecca Roven, Stephen Jones, Wesley Coller ja Geoff Johns.

Jenkinsi loomingulisse meeskonda kuuluvad operaator Matthew Jensen („Videopäevikud“, „Fantastiline nelik“, HBO telesari „Troonide mäng“), Oscarile kandideerinud kunstnik Aline Bonetto („Amélie“, „Väga pikk kihlus“, „Paan: Reis Eikunagimaale“), Oscari-võitjast monteerija Martin Walsh („Chicago“, „Jack Ryan: Variagent“, „V nagu veritasu“) ja Oscari-võitjast kostüümikunstnik Lindy Hemming („Pimeduse rüütli“ triloogia, „Läbisegi“).

Warner Bros. Pictures ja RatPac-Dune Entertainment esitlevad Atlas Entertainment/Cruel and Unusuali toodetud filmi „Wonder Woman“. Kinodes 2. juunist 2017. Filmi levitab Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Entertainment Company.

Vaata ka filmi kodulehte:  www.wonderwomanfilm.net