PILETIINFO

E-piletid

Tasumine kinokeskus CINAMON-i e-piletite eest toimub läbi maksesüsteemi Paysera.com, mis toetab krediitkaartidega makseid, või läbi Swedbank, SEB, Danske, LHV ja Krediidipanga internetipankade.

Palun printige kinopiletid välja ja võtke need kinno kaasa. Samuti on teil võimalik näidata piletid nutitelefoni ekraanilt saali sissepääsul. Väljaprinditud või elektroonilise kandja ekraanil piletite esitamisel saab koheselt saali minna. Juhul, kui ei ole võimalust pileti väljaprintimiseks või nutitelefoni ekraanilt näitamiseks, tuleb üles kirjutada e-pileti ostukinnitusnumber. Sel juhul tuleb pöörduda kino kassasse.

Probleemide tekkimisel e-piletitega palume saata e-kiri aadressil  tasku@cinamonkino.com . Palun märkige, mis ajale ja mis summas on piletid ostetud. Samuti märkige pank, mille kaudu need on ostetud. Lisaks palume säilitada pangakorralduse koopia tolle hetkeni, kui saate e-piletid oma ostu sooritamisel märgitud e-postile.

Kino kassas

Kassast saab osta pileteid kino töötundide ajal igale näidatavale filmile vabade kohtade olemasolul. Tasuda saab nii sularahas kui ka deebet- või krediitkaardiga.

Kinkekaardid

  • Kinos Cinamon on müügil kinkekaardid summades 10, 20 ja 50 eurot.
  • Kinkekaart on korduvkasutatav kuniks selle jääk on 0.
  • Kinkekaarte saab kasutada nii piletite soetamiseks kui ka kinokõrvase ostmisel.
  • Piletite ja kaupade ostmisel kinkekaardi väärtusest suuremas summas tuleb vahe tasuda kliendil. Piletite või kaupade ostmisel kinkekaardi väärtusest väiksemas summas vahet ei hüvitata, küll on kinkekaart korduskasutatav.
  • Kinkekaart kehtib 12 kuud (1 aasta) ostmishetkest. Kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkekaarte ei kompenseerita. Kinkekaarte saab kasutada ainult kinos kohapeal. Internetist piletite ostmisel kinkekaarte kasutada ei ole võimalik.
  • kinkekaart on kasutatav kinos kohapeal ning kehtiv kõigis Cinamon kinoketi kinodes.
  • Kinkekaart on saadavas neljas erinevaid kujunduses .

Piletite vahetus

Kino Cinamon ei tagasta raha ostetud kinopiletite eest, v.a juhul, kui filmiseanss ei toimu kinokeskusest tingitud põhjustel. Kinokassast soetatud piletid saab vajadusel ümber vahetada muule filmile või sama filmi muul ajal toimuvale seansile ainult kinokassas. Internetist ostetud piletid on võimalik ümber vahetada e-maili teel (selleks saata e-kiri koos maksekorraldusega tasku@cinamonkino.com) või kinokassas. Juhul, kui uute piletite maksumus on suurem kui olemasolevate, siis sooritame piletite vahetuse ainult kinokassas kohapeal. Juhime tähelepanu, et pileteid on võimalik ümber vahetada kuni 1 (üks) tund enne seansi algust. Hilisemaid pretensioone ei ole võimalik rahuldada.

Saali pääsemine

Kinokülastajad võivad siseneda saali orienteeruvalt 10 minutit enne filmi algust. Hilinemisel soovitame pöörduda kino personali poole.

Teenindajal on õigus paluda isikut tõendava dokumendi ja/või pensionitunnistuse esitamist juhul, kui on ostetud sooduspiletid või soovitakse vaadata vanuse piirangutega filmi.

Palume säilitada piletid filmiseansi lõpuni.

piletikontroll