PILETIINFO

E-piletid

Tasumine kinokeskus CINAMON-i e-piletite eest toimub läbi maksesüsteemi Paysera.com, mis toetab krediitkaartidega makseid, või läbi Swedbank, SEB, Danske, LHV ja Krediidipanga internetipankade.

Palun printige kinopiletid välja ja võtke need kinno kaasa. Samuti on teil võimalik näidata piletid nutitelefoni ekraanilt saali sissepääsul. Väljaprinditud või elektroonilise kandja ekraanil piletite esitamisel saab koheselt saali minna. Juhul, kui ei ole võimalust pileti väljaprintimiseks või nutitelefoni ekraanilt näitamiseks, tuleb üles kirjutada e-pileti ostukinnitusnumber. Sel juhul tuleb pöörduda kino kassasse.

Probleemide tekkimisel e-piletitega palume saata e-kiri aadressil tartu@cinamonkino.com . Palun märkige, mis ajale ja mis summas on piletid ostetud. Samuti märkige pank, mille kaudu need on ostetud. Lisaks palume säilitada pangakorralduse koopia tolle hetkeni, kui saate e-piletid oma ostu sooritamisel märgitud e-postile.

Kino kassas

Kassast saab osta pileteid kino töötundide ajal igale näidatavale filmile vabade kohtade olemasolul. Tasuda saab nii sularahas kui ka deebet- või krediitkaardiga.

Kinkekaardid

Kingi kinosõbrale rohkem filmielamusi talle sobival ajal ning talle meeldivale filmile.

Kinos Cinamon on müügil kinkekaardid summades 5 ja 10 eurot. Kinkekaarte saab kasutada nii piletite soetamiseks kui ka kinokõrvase ostmisel. Piletite ja kaupade ostmisel kinkekaardi väärtusest suuremas summas tuleb vahe tasuda kliendil. Piletite või kaupade ostmisel kinkekaardi väärtusest väiksemas summas vahet ei hüvitata. Kinkekaart kehtib 12 kuud ostmishetkest. Kehtivusaja ületanud ning kasutamata kinkekaarte ei kompenseerita. Kinkekaarte saab kasutada ainult kinos kohapeal. Internetist piletite ostmisel kinkekaarte kasutada ei ole võimalik.

Piletite vahetus

Kinost Cinamon soetatud piletid ei kuulu tagastamisele. Vajaduse tekkimisel saab pileteid vahetada 1 tund enne seansi algust muule filmile või sama filmi muul ajal toimuva seansi piletite vastu.

Saali pääsemine

Kinokülastajad võivad siseneda saali orienteeruvalt 10 minutit enne filmi algust. Hilinemisel soovitame pöörduda kino personali poole.

Teenindajal on õigus paluda isikut tõendava dokumendi ja/või pensionitunnistuse esitamist juhul, kui on ostetud sooduspiletid või soovitakse vaadata vanuse piirangutega filmi.

Palume säilitada piletid filmiseansi lõpuni.

piletikontroll