PILETIOST JA KINOREEGLID

Kinopiletite ostmise protsess

Kinopileteid saab osta läbi online kanalite või kinost kohapealt. Online kanaliteks on Cinamoni veeb (cinamonkino.com) , kino äpp (saadaval nii Google Plays kui AppleStore´is) ja kinos olevad piletikioskid (asuvad kinoalal kohapeal või ostukeskustes, kus kino asub).

Kinos kohapeal on pileteid võimalik osta kinokassast, teenindamine toimub järjekorra alusel. Pileteid on võimalik osta ka iseteeninduse põhimõttel toimivatest piletikioskitest. Kinokassad  on avatud kino töötundide ajal, mille leiab kino kontaktide alt.

Pileteid ja kinosnäkke saab osta kinokassast sularahas (aktsepteerime vaid eurosid €), kehtiva panga- või krediitkaardiga, kasutades Cinamoni kinkekaarte või vautšereid. Klienditeenindajalt pileteid ostes pakub ta kliendile parima vaba istekoha ning klient saab ise kohapeal otsustada. Kinokassast pileti soetamise korral palume kliendil koheselt kontrollida tehingust tagasi saadud vahetusraha ning pileti sobivust soovitud seansiga, et vältida edasisi segadusi. Klient saab osta pileteid käimasolevale filmile kuni 30 minutit pärast filmi algust, pileteid saab vahetada kuni 1 tund enne piletil oleva seansi algust (vaata ka “Piletite vahetamine”).

Kinokõrvast saab osta ka iseteenindusterminalidest, kasutades kehtivat pangakaarti.

Piletihinnad sõltuvad konkreetsest seansist (nädalapäev, kellaaeg, filmi formaat), mitte pileti ostmise ajahetkest. Piletihinnad sisaldavad kõiki makse.

Kliendid saavad pileteid osta ka meie online kanalitest: veebist, kino äpist, piletikioskist. Pileteid saab osta ka sisselogimata, kuid üksnes sisselogimisel avanevad kliendile Cinamon KEY lojaalsusprogrammi soodustused. Cinamon KEY lojaalsuskonto loomine meie veebikanalites on mugav ja kiire. Soodustuste tüüpideks on Cinamon KEY sooduspilet, lapsepilet (kuni 12. a), noortepilet (kuni 18. a), tudengipilet, pensionäripilet ning puudega inimese pilet). Kui sooduspilet on ostetud ilma selleks vajaliku soodustust tõendava dokumendi olemasoluta, on Cinamonil õigus paluda kliendil kompenseerida hinnavahe sooduspileti ja tavapileti vahel.

Online kanalites saab pileteid osta läbi pangalinkide või kasutades krediitkaarti.

Ühe online ostuga saab osta maksimaalselt 10 kinopiletit. Sooduspiletite kogusel lojaalsusprogrammis piiranguid ei ole.

Vautšerite ja kinkekaartide ostuprotsess

Vautšerid

Kinkekaarte (ja vautšereid) saab osta kinokassast – nende hinnad ja väärtused võivad olla erinevad. Vautšeri koode saab kasutada pileti lunastamiseks mistahes ostukanalis (v.a iseteenindus piletikioskid), klient saab seda ise online kanalites teha, sisestades vautšerikoodi selleks kodulehel/äpis asuvasse tekstikasti.

Cinamoni kinkekaarte, soodus/promokoode ja vautšerikoode ei ole võimalik kasutada Cinamoni veebis välja arvatud juhul, kui tingimustes on kirjas teisiti (näiteks kampaaniad kolmanda osapoolega).

Tasuta pileteid on võimalik kasutada Cinamoni kinokassas või Cinamoni veebilehel kasutades tasuta pileti koodi vautšeri tekstikastis.

Kinkekaardid

Kinkekaarte saab kasutada nii piletite kui kinokõrvase eest maksmiseks kinos kohapeal. Kinkekaarte saab kasutada nagu sularaha, kuid Cinamon ei vaheta kinkekaarte sularaha vastu. Kinkekaardid on kinos müügil erinevates rahalistes vääringutes.

Kinkekaarte saab kasutada kinkekaardile märgitud kehtivusajani. Hilisemaid pretensioone Cinamon ei rahulda. Kinkekaartide kehtivus on 1 aasta kinkekaardi soetamisest.

Kinkekaardid on korduvkasutatavad kuni nende jääk kaardil on 0.

Kui piletite/toodete maksumus on üle kinkekaardi väärtuse, siis on kliendil võimalik vahesumma ise juurde tasuda. Kui piletite/toodete maksumus on alla kinkekaardi väärtuse, siis vahet kliendile rahas ei tagastata, kuid kinkekaart on taaskasutatav.

Piletite vahetamine

Kinokassast ostetud piletite vahetamine:

Cinamoni piletikassast osetud piletid saab vahetada teise kinoseansi vastu samas kinos ainult kinokassas kohapeal kuni tund (1 tund) enne piletil märgitud (ja algava) seansi algust. Kui vahetatavad piletid on kallimad (sõltuvalt filmiformaadist, nädalapäevast jne), siis maksab vahe klient. Hilisemaid pretentsioone (pileteid vahetada) ei ole võimalik rahuldada.

Juhul kui puudub printimise  või nutiseadmest pileti QR koodi näitamise võimalus, palume üles kirjutada piletiostu number ning küsida selle alusel oma pileteid kinokassast või printida need välja iseteeninduskioskitest. Piletid (oluline on piletil olev QR kood) on aktsepteeritavad nii prindituna kui mobiiliekraanil kuvatuna kui ka Cinamoni Äpis hoiustatatuna.

Veebist ostetud piletite vahetamine:

Kino Cinamon ei tagasta raha ostetud kinopiletite eest, v.a juhul, kui filmiseanss ei toimu kinokeskusest tingitud põhjustel. Internetist ostetud piletid on võimalik ümber vahetada e-maili teel (selleks saata e-kiri koos maksekorraldusega tartu@cinamonkino.com) või kinokassas. Juhul, kui uute piletite maksumus ületab olemasolevate piletite maksumuse, siis sooritame piletite vahetuse ainult kinokassas kohapeal. Juhime tähelepanu, et pileteid on võimalik ümber vahetada kuni 1 (üks) tund enne seansi algust. Hilisemaid pretensioone ei ole võimalik rahuldada.

Juhul kui veebist/äpist ostetud piletitega tekib probleeme (pilet ei jõua meilile vmt), palume kirjutada kino infomeilile (tartu@cinamonkino.com) info koos filmipealkirja ja seansi toimumise ajaga, piletite hulga ning panga infoga (missugust panka kasutati) – aitame koheselt!

Kinosaali sisenemine

Kõik piletid tuleb enne kinosaali minemist kontrollida piletiväravas (v.a juhul, kui teenindajad ise pileteid kontrollivad). Kinopilet on personaalne ja seda saab kasutada vaid üks isik. Kinosaalid on avatud vähemalt 10 minutit enne filmi algust, filmi ajal on piletit võimalik kasutada kinoalalt väljapääsemiseks, et külastada tualette või osta lisa kinokõrvaseks.

Kino personal võib kinno sisenemisel küsida kliendi isikut tõendavat dokumenti, et veenduda kliendi vanuses (vanusepiiranguga filmide puhul) või soodustust tõendavat dokumenti (sooduspiletite puhul, et tõendada õigust soodsamale kinopiletile).

3D filmiga tuleb kinokülastajal võtta selleks ettenähtud kohast prillid. Prillid kuuluvad piletiostjale kuid pärast seansi lõppu on võimalik need loovutada käitlemiseks kogumiskasti (tagastatud prillid ei lähe taaskasutusse). Prillid on ühekordsed ja tagavad veatu kinoelamuse vaid ühekordsel kasutamisel.

Juhul, kui tekib tunne, et 3D-prillid ei tekita ettenähtud efekti, palume pöörduda kinopersonali poole.

Epilepsia korral soovitame pigem tavalisi 2D filmiseansse.

Kinokülastaja peab kinos olles järgima üldiseid kinoreegleid (vaata Kinoreeglid)

Kinoreeglid:

 • Saalidesse sissepääs ainult piletiga.
 • Kinosaalis tarbi vaid kinokassast ostetud snäkke ja jooke.
 • Suitsetamine kinosaalides on keelatud, kaasa arvatud e-sigaretid.
 • Hääletu mobiil on parim.
 • Filmimine, pildistamine keelatud.
 • Tššš! Jutud räägi enne seanssi kohvikus.
 • Broneeritud kinopiletid palume kinokassast lunastada 30 minutit enne seansi algust. Pärast seda on kohtadele õigus järgmistel kinokülastajatel.
 • Cinamon  palub kinopiletid ja tagastatud raha kontrollida enne kassast lahkumist, hilisemaid pretensioone ei arvestata.
 • Cinamonil on õigus keelduda kinopiletite tagasiostmisest või ümbervahetamisest kinost mitteolenevatel põhjustel.
 • Kinopilet kehtib vaid märgitud seansile.
 • Cinamoni töötajatel on õigus paluda isikut tõendava dokumendi esitamist.
 • Cinamonil on õigus keelduda kinopiletite müümisest isikutele, kellele on kehtestatud vanusepiirang. Seda ka juhul, kui nende saatjaks on täisealine isik.
 • Cinamonil on õigus mitte müüa pileteid ilmsete joobetunnustega, avalikku korda rikkuvatele või tugevate isiklike hügieeniprobleemidega isikutele.
 • Cinamon soovitab seanssidele mitte kaasa võtta imikuid, sest vali heli võib mõjuda tervist kahjustavalt. Samuti võib väikelapse nutt häirida teisi kinokülastajaid.
 • Cinamoni töötajatel on õigus mitte lubada saalidesse jalgrataste, lapsevankrite, rulluiskude jm liikumisvahenditega (v.a. ratastoolid) isikuid.
 • Cinamoni töötajatel on õigus kõrvaldada saalist foto- ja filmikaamerad, mujalt ostetud söök ja jook ning muud keelatud ained. Kõrvaldatud esemed tagastatakse omanikule pärast seansi lõppu.
 • Külm- ja tulirelvadega on kinno sisenemine keelatud.
 • Kinosaali ei pääse koos lemmikloomaga – filmis olev võib ärritada/ehmatada ka parima kasvatusega looma, mis omakorda häirida/ehmatada ka teisi kinolisi.
 • Kinokülastajate turvalisuse tagamiseks on Cinamoni töötajatel õigus kontrollida külastajate kotte.
 • Pettuse avastamisel on Cinamonil õigus konfiskeerida kinopilet ja paluda petta üritanud isikul kinost lahkuda. Ühtlasi on kinol õigus keelduda kinopiletite müügist isikutele, kes on varasemalt rikkunud kino sisekorda või jäänud vahele pettusekatsega.
 • Cinamoni töötajatel on õigus kõrvaldada saalist sisekorraeeskirju rikkuvaid isikuid neile kinopiletiraha tagastamata. Raskema korrarikkumise puhul on kinol õigus isikut kinni pidada kuni politseile üleandmiseni.